Body skúsenosti a vlastnosti

Goto down

Body skúsenosti a vlastnosti Empty Body skúsenosti a vlastnosti

Odoslať pre Admin za Pi august 22, 2014 2:31 am

Úroveň Postáv

Skúsenosti, ktorá postava získava pri dobrodružstvách, sa pripočítavajú k tým, ktoré získala za predošlé činnosti (Dobrodružstvá, posty, hranie, špeciálne pridanie bodov). S rastom skúseností rastú pri prechode na vyššiu úroveň aj vlastnosti. Okrem toho aj body pre schopnosti a zručnosti (viac => Click). Počet bodov skúseností potrebný pre postup na vyššiu úroveň je znázornení v tabuľke nižšie. Pridelenie skúseností za výpravu závisí na sprievodcovi. Viacej ľudí neovplyvňuje počet skúseností ktoré dostanete.  

Skúsenosti a ako ich získať

Každá postava je o to schopnejšia a skúsenejšia, koľko úloh splnila. Skúsenosti značia čo už postava prežila a dokázala. Je daná bodmi skúseností (značíme zt.) Body získava za zabíjanie, šikovné využitie zvláštnych schopností, múdre riešenie situácie, splnenie úloh a celkovo za hranie postavy. Existujú dva spôsoby ako postúpiť na vyššiu úroveň: Tréning alebo Učiteľ, ktorý stojí peňažní obnos. V nižšie uvedenej tabuľke máte zapísané obidve možnosti. Prvá(Tréning) ukazuje číselnú hodnotu koľko dní bude trvať po získaní dostatočného počtu bodov skúseností prechod na vyššiu úroveň. Druhá možnosť učiteľa (v tabuľke označená Peniaze), dovoľuje okamžitý prestup na vyššiu úroveň za obnos, ktorý je pri danej úrovni zapísaný.  Každá úroveň zvyšuje vaše schopnosti v určitom smere. V závislosti od rasy a povolania si budete môcť pridávať body vlastnosti medzi fyzické a duševné.
Nezabudnite, že hráč začína na úrovni 0! Pri každej novej úrovni dostane opostava možnosť si rozdeliť minimálne 3 body.

Body skúsenosti a vlastnosti Soo_ha10

Vlastnosti:

Síla, určuje fyzickú silu postavy a priamo ovplyvňuje silu úderu v boji. Nezáleží od toho, kam mieriš, či zasiahneš alebo nie. Jedinci s obrovskou silou každým svojim úderom ktorým zasiahnu zmetú nepriateľa z povrchu zemského.

Obratnosť, znázorňuje balans a reflexy. U tých, ktorý preferujú rýchly a efektívny boj, kde na každom údere záleží, sa snažia čo najviac vylepšiť túto vlastnosť. Čím presnejšie mieria, tým sú zásahy smrteľnejšie.

Odolnosť, dovoľuje zniesť väčší počet rán, o akom môžu obyčajný ľudia len snívať. Slúži tým, ktorý dbajú viac na svojich spoločníkov ako na seba. Tiež znamená ako dlho vydrží v boji bez únavy i v ťažkej zbroji. Niekto by to nazval aj životom.

Sila vôle, neviditeľná ochrana a zbraň zároveň. Jedinci so silnou vôľou majú vyššiu odolnosť voči mágii a jej účinkom. Ak je zároveň aj mágom, získava väčší prístup k svetu za Závojom, čo sa odráža na veľkosti jeho many.

Prefíkanosť, je vlastnosť ktorou sa dostane z bezvýchodných situácii. Vďaka prefíkanosti dokáže presviedčať davy, okrádať bohatých, vytvárať dokonalejšie predmety, nebyť závislý na ostatných.  Nič nie je pre neho nemožné.


Inteligencia, schopnosť logického myslenia, často odkrýva nové možnosti riešenia situácii. U mága zároveň aj značí sílu jeho kúzel a pravdepodobnosť úspechu kúzlenia. Čím inteligentnejší jedinec, tým je viac schopný si podriadiť menej inteligentné tvory.

Kostra postavy do podpisu

Meno: (celé meno postavy napr.:Khazar)
Povolanie: (Povolanie, poprípade dodatočná špecializácia  napr.: Bojovník/Templár)
Úroveň: (napr.:4)
Vlastnosti: a) Síla:(Např.4) , Obratnosť (např.:4) Odolnosť: (např 2.)
              b) Inteligence (Např.:0) Sila vôle (Např.:1) Prefíkanosť (Např.:2)
Inventár: (nie je limitovaný, vypisuje sa tu zbroj, zásoby i peniaze)
Odkaz na postavu: (vami vytvorená postava)
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 102
Join date : 21.08.2014

Zobrazit informácie o autorovi http://dragonage.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.