Aréna, boj hráča proti hráčovi

Goto down

Aréna, boj hráča proti hráčovi  Empty Aréna, boj hráča proti hráčovi

Odoslať pre Admin za Pi august 22, 2014 2:35 am

V aréne si človek (poprípade príslušník inej rasy) vyriešiť doslova čokoľvek. Smilníka, ktorý sleduje krásnu pannu, na ktorú má zálusk on/a sam/a, či prísľub jednoduchého zbohatnutia.

Na nástenku stačí napísať výzvu a čakať, kým ju oponent príjme. Samozrejme, dôvod k súboju môže byť tiež pridaný, na získanie favorita pre publikum. V momente začatia súboja nesmie byť nikým prerušený a pravidlo musí byť dodržané: Nezabiješ, ale trocha krvi pustiť môžeš; Neutekáš, bojuješ do vyčerpania, ak nebolo už pustenej dosť krvi. Môžeš požiadať o spestrenie súboja pridaním niekoľkých beští do arény.

Ďalšia možnosť je stať sa gladiátorom, ktorý je povinný prijať každú výzvu, inak jeho kariéra končí. Nekonečné armády Splozencov, démonov a iných beští sa šampióna arény budú denne vrhať, čím bude získať zlato a slávu. Hovorí sa že v aréne je držaná dračia sáň, čakajúc na svojho premožiteľa.

Ak samozrejme nechce dobrodruh špiniť arénu vlastnou krvou a črevami, je tu možnosť stávkovania, len sa súboj hrdinu proti hrdinovi, na to, kto vyhrá, alebo na iné, najabsurdnejšie kurzy. Je len na Vás, ako sa v aréne preslávite. Všetko je správne.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 102
Join date : 21.08.2014

Zobrazit informácie o autorovi http://dragonage.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.